Kayahan'a Ziyaret

09-02-2015
1379 okunma

Kayahan, Maslak Acıbadem Hastanesi’ nde ameliyat oluyor

Çok uzun yıllardan tanıdığım, mesleğe başladığı ilk yıllardan bugüne kadar başarılarına şahit olduğum eski bir dost Kayahan’a geçmiş olsun dileklerimi sunmak için ziyaretine gittim.

Eşi İpek’i göremeyince merak edip nerede olduğunu sordum. Meğer bir gün önce Kayahan annesi Firüzan Hanım’ı kaybetmiş ve bütün aile cenazeye gitmiş. Kendisi “Ben de istedim ama doktorlar kabul etmedi” dedi.

İyi yapmışlar çünkü kendisi büyük bir ameliyat geçirecek pek tabi ki doktorlar müsaade etmemiş. Haklılar… ne var ki Kayahan da son görevini yapmak istiyordu tabi ama doktorları dinleyip gitmemiş.

10 dakikalık hasta ziyareti müsaadesini biz biraz aştık 40 dakikaya varan sohbetimiz devam etti. Kendisini çok güçlü inançlı buldum bu ameliyatın başarılı geçmesi için en önemli unsurlardan biri de bu olmalı.

Laf arasında bana “Nilüfer ile barıştık artık şarkılarımı söyleyecek” dedi. O konuda benim üzüldüğümü bildiği için adeta bir müjde gibi sevineyim diye söyledi.

Sevgili Kayahan’ ın ameliyatının başarılı geçeceğine ben de canı gönülden inanıyorum. Kendisine geçmiş olsun diliyorum sevgili arkadaşım. Ameliyatını atlatıp kendisini sevenlere de birbirinden güzel eserler verecek. Annesine de tanrıdan rahmet diliyorum.